Macbook A1502 Kronik Sorunları

1) Menteşelerin gevşemesi

Zamanla menteşelerde oluşan gevşeme ekranlarınız için risklidir.Kırılma ve çatlamaya yol açarlar.A1502 Macbook Pro modellerinde servisimize sık sık gelen bir sorundur.Sorunun erken çözümü ileride karşılaşacağınız ciddi risklerden sizi korur. 

2) Ekran kenarlarında oluşan boya atması 

Apple üretim hatası olarak kabul ettiği bu problem için garanti süresini 4 yıla kadar uzattı.Ekran değişimleri servis noktalarında ücretsiz sunulmaktadır.

3) Siyah ekran sorunu

Macbook pro a1502 siyah ekran sorunu servisimize gelen bir başka kronik macbook pro arızasıdır.Genelde data kablosu sorunu veya temassızlığı olarak karşımıza çıkar.Servisimizden destek alabilirsiniz.

4) Klavye ve forcepad sorunları

Macbook A1502 klavye çalışmıyor, forcepad ve klavye aynı anda çalışmayı durdurdu gibi şikayetlerle servisimize gelen ürünlerin bir çoğunda sıvı temas sonucu bu arızanın ortaya çıktığını gördük.Şuana kadar 5 e yakın üründe de anakart üzerinde bulunan ilgili komponentlerin değişimi ile çözüme ulaşabildik.

Yukarıda belirtilen sorunlarla ilgili servisimiz kargo ile tüm şehirlere destek sağlamaktadır.Bizlere ulaşabilir kısa sürede destek alabilirsiniz.Eğitimli ekibimiz sizlere destek sunmaktan keyif alacaktır.


AtaFix’te şeffaf bir hizmet alırsınız.Kayıt sırasında  ücret bilgisi, işlem detayları, onarım süresi hakkında detaylı bilgi verilir.Tüm işlemler eğitimli uzmanlarımız ve profesyonel ekipmanlar ile yapılır.

Güncel çalışma saatlerimizi ve insanların hakkımızdaki yorumlarına Google Maps den ulaşabilirsiniz.

İnstagram sayfamıza da bekleriz. instagram/atafixbilisim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.