Günümüzün en sıkıntılı sorunlarından biri de Sıvı Temas olayıdır.Genellikle servis noktaları onarımı konusunda yardımcı olamaz ve çok yüksek anakart değişim ücretleri çıkartırlar.

Sıvı temasa uğramış bir cihazın mutlaka elektronik devrelerinin özel solüsyonlarla temizlenip, ileride korozyon yapmaması için ilaçlanması gerekir.Aksi takdirde cihazınız çalışsa bile zamanla korozyondan ötürü bir anda geri dönüşü olmayacak şekilde arızalanabilir.

Sıvı Temas Onarımı konusunda bizlerden profesyonel destek alabilirsiniz.Bugüne kadar çözüm sağladığımız sıvı temas olayları başlıca; Su, Alkol, Zeytinyağı, Kahve, Kola, Maden suyu, Havuz Suyu ve hatta Kuru Fasulye en ilginç deneyimlerimizden biri olmuştur 🙂

İşimizi severek yapıyoruz, sizlere çözümü nadir bulunan konular hakkında destek sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Süreç: Elimize ulaşan ürünler için sorun tespiti yapılır ve size bilgi verilir.Onayınız ile birlikte ürünleriniz 2 gün içerisinde sonuçlandırılır.

Ücretsiz Kargo: Türkiye’nin neresinde olursanız olun gönderdiğiniz ürünlerin kargo ücreti tarafımızdan karşılanır.Bizimle iletişim kurup anlaşmalı olduğumuz kargo bilgilerini almanız yeterli olacaktır.

Sıvı Temas ile ilgili çalışmalarımız için : http://www.atafix.com/category/teknik/sivi-temas-onarimi-water-damage-fix/